Strona 1 z 2  > >>

Bezpieczniejsze mycie kostki brukowej.
Obecnie, dzięki organicznym, w pełni biodegradowalnym, preparatom czyszczącym jeszcze lepiej ochronimy roślinność otaczającą powierzchnie czyszczone.
Więcej >
Czyszczenie mebli biurowych.

Następna Firma która nam zaufała.

Więcej >
Ciesz się harmonią Zaufaj nam i pozwól działać W swoim biurze, domu, firmie Wyczyścimy posadzki, fasady, 

konstrukcje Twoje meble i dywany Profesjonalnie, rzetelnie, 

bezpiecznie

Czyścimy meble.

         Wszelkie meble tapicerowane w naszych domach codziennie narażone są na zabrudzenia, które obniżają estetykę naszych pomieszczeń a często przyczyniają się do pogorszenia stanu zdrowia domowników. Alergia obniża nasz komfort życia, warto więc regularnie odświeżać nasze meble. Dla alergików proponujemy czyszczenie specjalnym środkiem, który zabezpiecza przed rozwojem roztoczy i innych mikroorganizmów nawet do dziewięciu miesięcy. Krzesła, kanapy, sofy, fotele - mogą nadal cieszyć swym pięknem.

Usługi wykonujemy w oparciu o sprawdzone technologie i systemy wiodących marek z branży: Kärcher, Prochem, Tenzi. Stosowane preparaty użyte zgodnie z przeznaczeniem są bezpieczne dla Państwa otoczenia.

        W procesie prania/czyszczenia tapicerki, stosujemy środki chemiczne o wysokiej skuteczności działania na szerokie spektrum rodzajów zabrudzeń. Doświadczenie pozwala nam określić skuteczność czyszczenia materiałów obiciowych na poziomie do 95%. Jeśli jakieś zabrudzenia, mimo zastosowania roztworu o wysokiej temperaturze, uporczywie pozostają na powierzchni, dysponujemy zestawem odplamiaczy stosowanych z uwzględnieniem pochodzenia plamy.
        Usuwamy oraz neutralizujemy plamy i odory zabrudzeń uryną, dymem nikotynowym, kałem, odorem odzwierzęcym. Nie ograniczamy się do wykonania usługi na poziomie podstawowym i, jeśli mebel tego wymaga, doradzamy i wykonujemy dodatkowe zabiegi pielęgnacyjne przyczyniające się do jego żywotności i estetyki.

Stosujemy urządzenia o wysokiej wydajności pomp i turbin dzięki czemu wyczyszczona tapicerka wysycha w krótkim czasie.

          Wielu klientów mając wcześniej styczność z nierzetelnymi wykonawcami, obawia się przemoczenia lub wręcz zniszczenia mebli nadmiarem wilgoci.
Zapewniamy Państwa że całkowity czas wyłączenia z użytkowania wynosi od 3-4h do maksymalnie 20-24h. Długość procesu schnięcia jest ściśle uzależniony od rodzaju i gęstości czyszczonego materiału; stanu, głębokości zabrudzeń i, co za tym idzie głębokości i intensywności czyszczenia, cyrkulacji i temperatury powietrza w pomieszczeniu.
Prosimy również pamiętać, że aby skutecznie pozbyć się brudu w większości przypadków nie wystarczy działać powierzchownie. Gromadzony, nierzadko przez lata brud, w sposób naturalny dosięga coraz niższych warstw materiału, mamy więc za zadanie pozbyć się go w całości a nie jedynie odpowiednio zamaskować.

Wszelkie preparaty (nie licząc impregnujących) w ostatniej fazie procesu czyszczenia mebli, zostają dokładnie wypłukane, co daje efekt długotrwałej świeżości, czystości materiału, w myśl zasady: im mniej ?chemii? w naszym otoczeniu, tym lepiej.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia nas w działaniu.
Czyścimy fotele i kanapy tapicerowane, materace sypialniane, krzesła oraz sofy i narożniki obite materiałem tekstylnym.
       
Usługi czyszczenia, prania mebli tapicerowanych, czyszczenia tapicerek meblowych realizujemy z dojazdem do Klienta między innymi na terenie miast Bydgoszcz, Toruń, Koronowo, Solec Kujawski, Żnin, Szubin, Inowrocław.

Do korzystania z naszych usług zapraszamy Klientów indywidualnych, firmy, urzędy, instytucje.

Więcej o nas na Kwazar Dla Firm.