Strona 1 z 2  > >>

Bezpieczniejsze mycie kostki brukowej.
Obecnie, dzięki organicznym, w pełni biodegradowalnym, preparatom czyszczącym jeszcze lepiej ochronimy roślinność otaczającą powierzchnie czyszczone.
Więcej >
Czyszczenie mebli biurowych.

Następna Firma która nam zaufała.

Więcej >
Ciesz się harmonią Zaufaj nam i pozwól działać W swoim biurze, domu, firmie Wyczyścimy posadzki, fasady, 

konstrukcje Twoje meble i dywany Profesjonalnie, rzetelnie, 

bezpiecznie

Usługi

Czyszczenie metodą ekstrakcji dywanów i wykładzin.

Metoda ta charakteryzuje się następującymi etapami procesu czyszczenia: dokładne odkurzenie czyszczonej powierzchni, natrysk środkiem z katalogu firmy Kärcher, pozwalającym na rozpuszczenie zanieczyszczeń i brudu,  wyszczotkowanie powierzchni (może następować jednocześnie z natryskiem), pozwalające na właściwe wniknięcie środka w strukturę czyszczonej powierzchni oraz usunięcie zanieczyszczeń, odessanie środka z powierzchni,  wypłukanie czyszczonej powierzchni, impregnacja.

 

Inne technologie czyszczenia dywanów oraz wykładzin.
Dzięki głębokiej penetracji powierzchni czyszczonej, roztworem chemicznym o wysokiej temperaturze, zapewniamy najwyższą skuteczność w procesie usuwania zabrudzeń nie pogarszając właściwości materiałów. Dzięki zastosowaniu środka z zawartością tenzydów powodujemy eliminację roztoczy oraz innych nagromadzonych mikrobów.
Ekstrakcja jest jedyną metodą zasadniczego czyszczenia materiałów tekstylnych (mebli tapicerowanych, dywanów, wykładzin dywanowych oraz obiektowych), pozostałe metody są metodami zachowawczego, pielęgnacyjnego czyszczenia, stosowanymi głównie w obrębie utrzymania kontraktowego obiektów.
Jedyną wadą tej skutecznej metody czyszczenia jest stosunkowo długi czas wyłączenia powierzchni z użytkowania. Czas ten jest zależny od takich czynników jak: gęstość i skład materiału, głębokość czyszczenia (stopień zabrudzenia), warunki ? wentylacja, temperatura; wynosi najczęściej od 8-10h  do 20-24h. Dzięki zastosowaniu turbin wysokiej wydajności, dodatkowego dosuszania mechanicznego lub wymuszonego nawiewu, czas schnięcia skracamy do minimum.
Na życzenie Klienta stosujemy również inne technologie czyszczenia, takie jak: szamponowanie, bonetowanie, kapsułkowanie lub tzw. ?czyszczenie na sucho?. Metody te nie zapewniają jednak takiej efektywności jak pierwsza.

 

Czyszczenie tapicerki domowej.

Wszelkie meble tapicerowane w naszych domach codziennie narażone są na zabrudzenia, które obniżają estetykę naszych pomieszczeń a często przyczyniają się do pogorszenia stanu zdrowia domowników. Alergia obniża nasz komfort życia, warto więc regularnie odświeżać nasze meble. Dla alergików proponujemy czyszczenie ich specjalnym środkiem, który zabezpiecza je przed rozwojem roztoczy i innych mikroorganizmów, nawet do dziewięciu miesięcy. Krzesła, kanapy, sofy, fotele - mogą jeszcze cieszyć swym pięknem przez długie lata.

 

Czyszczenie oraz impregnacja skóry naturalnej.

Skóra to bardzo wdzięczny materiał obiciowy. Jej walory użytkowe oraz estetyczne rekompensują koszty tego produktu. Dzieje się tak pod warunkiem, że o nią dbamy i zapewniamy jej odpowiednią pielęgnację we właściwych odstępach czasu. Środki uniwersalne rzadko zapewniają długowieczność i dobry wygląd. Warto więc wezwać fachowca, który właściwie rozpozna rodzaj skóry oraz dobierze właściwy preparat. Pozwoli to nam przez długie lata cieszyć się skórą w świetnym stanie.

 

Dla alergików.

Waszą tapicerkę warto zabezpieczyć, tak aby nie dawała się Wam we znaki i nie powodowała dodatkowego obciążenia alergenami podczas snu i wypoczynku. Po czyszczeniu odpowiednim środkiem problem znika na długie miesiące.

 

Impregnacja.

Ten prosty proces pozwala na wydłużenie okresu do kolejnego czyszczenia. Specjalnie zaprojektowany preparat Firmy Kärcher wnika we włókna i poprawia ich odporność na zabrudzenia oraz ułatwia odzyskanie właściwej barwy oraz parametrów materiału podczas kolejnego czyszczenia. Usługa szczególnie polecana w lokalach użyteczności publicznej oraz innych narażonych na szybkie zabrudzenie.

 

Odplamianie.

Większość plam powstałych na naszej tapicerce po kilku próbach usunięcia "domowymi" sposobami, zaczynamy uważać za nieusuwalne. Tymczasem z zastosowaniem odpowiednich odplamiaczy usunięcie takiej plamy staje się dziecinną igraszką. Guma do żucia, ślady po flamastrach, rozlany sok itd. nie są już problemem.

Neutralizacja zapachów, dezynfekcja.

Na co dzień stykamy się z brzydkimi zapachami, które bardzo trudno samodzielnie usunąć. Profesjonalna chemia w tych przypadkach staje się nieodzowna. Wykładziny, dywany, tapicerka domowa i samochodowa z biegiem lat wchłania nie koniecznie miłe zapachy: potu, uryny, kału, dymu papierosowego oraz innych pochodzenia bakteryjnego, grzybiczego, wirusowego. Środki do neutralizacji pod kontrolą profesjonalisty wybawią nas z kłopotów, nie narażając na przykre konsekwencje użycia chemii.

 

Usługi specjalistyczne.

Posługujemy się tylko oryginalnymi środkami, wyprodukowanymi i zatwierdzonymi przez producentów bardzo dobrych marek, nie stanowiącymi zagrożenia dla zwierząt, dzieci, alergików, osób starszych czy schorowanych.

Ciągle poszerzamy ofertę naszych usług i do takich jak: kosmetyka aut, czyszczenie: mebli tapicerowanych, dywanów, wykładzin, kostki brukowej, fasad, elewacji, posadzek betonowych oraz ceramicznych, maszyn produkcyjnych; dodaliśmy specjalistyczne takie jak: akrylowanie i polimeryzacja posadzek,, udrażnianie kanalizacji, rynien, impregnacja powierzchni twardych i tekstylnych, usuwanie graffiti, zabezpieczanie anty-graffiti, neutralizacja zapachów i odplamianie ciężkich zabrudzeń.