Strona 1 z 2  > >>

Bezpieczniejsze mycie kostki brukowej.
Obecnie, dzięki organicznym, w pełni biodegradowalnym, preparatom czyszczącym jeszcze lepiej ochronimy roślinność otaczającą powierzchnie czyszczone.
Więcej >
Czyszczenie mebli biurowych.

Następna Firma która nam zaufała.

Więcej >
Ciesz się harmonią Zaufaj nam i pozwól działać W swoim biurze, domu, firmie Wyczyścimy posadzki, fasady, 

konstrukcje Twoje meble i dywany Profesjonalnie, rzetelnie, 

bezpiecznie

Czyszczenie Pranie Bydgoszcz

Od szeregu lat realizujemy usługi z zakresu czyszczenia, renowacji oraz zabezpieczania powierzchni użytkowych miękkich, twardych, maszyn i urządzeń, pomieszczeń i linii technologicznych. Dysponowanych w obrębie domu-mieszkania Klienta indywidualnego oraz firm i instytucji.

Powierzchnie miękkie-tekstylne, tworzywo sztuczne, skóra naturalna, wyroby i konstrukcje betonowe, posadzki, elewacje... Ze względu na bardzo szeroki zakres usług, zapewniamy obsługę praktycznie każdej powierzchni w oparciu o właściwie dobraną technologię i chemię.

Zachęcamy do współpracy: konserwatorów zabytków, właścicieli firm budowlanych, hoteli, lokali gastronomicznych, zarządców nieruchomości. Cenimy również największą grupę naszych zleceniodawców, Klientów indywidualnych.

Czyszczenie, pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Już nie musisz martwić się co zrobić z poplamionym dywanem, zalaną kanapą czy brudnym samochodem. Gdy wszystkie inne środki zachwalane, rozreklamowane i mające czynić "cuda" nie pomagają, wezwij nas. Pomożemy Ci.

Wyczyścimy Twoje dywany, odnowimy meble, posłużymy fachową poradą. Dzięki nam pozbędziesz się plam, roztoczy, sierści, włosów, wszelakich zanieczyszczeń i brudu. Cechuje nas wysoka jakość pracy, długoletnie doświadczenie, znajomość tematu, a także tak rzadko spotykana w dzisiejszych czasach uczciwość.
W swoich działaniach korzystamy z technologii Firmy Kärcher, lidera w naszej branży.

Posługujemy się tylko oryginalnymi środkami, wyprodukowanymi i zatwierdzonymi przez firmę Kärcher, nie stanowiącymi żadnego zagrożenia dla dzieci, alergików, osób starszych czy schorowanych.

Znajdziesz nas w Google+